Collectors Of Bones


Collectors Of Bones
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 MK-Portal Gaming

Go down 
АвторПорака
3e3HaT

avatar

Број на мислења : 1
Join date : 2010-10-03

ПишувањеПредмет: MK-Portal Gaming   Нед Окт 03, 2010 5:24 am

Еве ви серверо од мкд кој сака може да дојде да игра

MK-Portal Gaming IP:87.106.28.247:27061

Форум : www.mk-portal.info/forum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dMZ
Admin
avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2010-10-03

ПишувањеПредмет: Re: MK-Portal Gaming   Нед Окт 03, 2010 9:03 am

GL ^ HF

Dobar server se razbira <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
admin GAME K!NG
Admin
avatar

Број на мислења : 13
Join date : 2010-10-03
Age : 20
Местолокација : Macedonia,Veles

ПишувањеПредмет: Re: MK-Portal Gaming   Нед Окт 03, 2010 11:46 am

taka e Smile 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cob-team.board-directory.net
snIpEr eLiTe
Admin
avatar

Број на мислења : 4
Join date : 2010-10-03

ПишувањеПредмет: Re: MK-Portal Gaming   Вто Окт 05, 2010 8:45 am

supper server Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
admin GAME K!NG
Admin
avatar

Број на мислења : 13
Join date : 2010-10-03
Age : 20
Местолокација : Macedonia,Veles

ПишувањеПредмет: Re: MK-Portal Gaming   Вто Окт 05, 2010 11:48 am

dada Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://cob-team.board-directory.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: MK-Portal Gaming   

Вратете се на почетокот Go down
 
MK-Portal Gaming
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Collectors Of Bones :: Сервери од Мк-
Отиди до: